KURUMSAL

KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

SEMBOL PATENT Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım, Faydalı Model, Patent ve Yazılım Tescili başta olmak üzere Sınai Mülkiyet Hakları alanında müvekkillerine yurtiçinde ve yurtdışında hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. 10 yıllık sektör deneyimine sahip Marka ve Patent Vekili olan Mühendis Alper AKSU tarafından kurulan SEMBOL PATENT, her biri alanlarında önemli tecrübelere sahip uzman kadrosu ile müvekkillerine hizmet vermektedir.

Hizmet alanını sadece tescil işlemleri ile sınırlı tutmayan SEMBOL PATENT, teknik bilgi ve deneyimiyle patent işlemleri, aktif bağlantılarıyla yurtdışı tescil işlemleri, deneyimli kadrosu ile hukuki işlemler ile tescil öncesi ve sonrası tüm işlemlerde müvekkillerine profesyonel bir çatı altında hizmet vermektedir. SEMBOL PATENT müşterileri sadece 2000’den fazla tescil işlemi gerçekleştirmiş bir ekiple mükemmel bir işbirliğini tecrübe etmekle kalmayarak, aynı zamanda danışmanlık, bireysel tavsiyeler ve özel bir destekten faydalanmanın da tadını çıkarmaktadır.

SEMBOL PATENT tüm tescil ihtiyaçlarınız ve fikri mülkiyet stratejileriniz için hızlı ve etkili çözümler üretmekte, bunu yaparken de dürüst çalışma ilkesine ve gizlilik esasına dayalı bir anlayışla hareket etmektedir. SEMBOL PATENT başvurularınızın başarıyla gerçekleşmesi için araştırmadan onaya kadar tescil sürecinin her aşamasında müşterilerine ihtiyaç duyduğu bireysel ilgi ve aktif desteği sağlamanın önemine ve gerekliliğine inanmaktadır. SEMBOL PATENT, işletmenize ait marka ve ürünlerin alanında lider olması ve sektörünüzde bir sembol haline gelmesi konusunda yolunuza güvenle devam etmenize yardımcı olmayı hedeflemektedir.

 

VEKİLİMİZ

Metalurji ve Malzeme Mühendisi olan ALPER AKSU, 2005 yılından itibaren Sınai Mülkiyet Hakları konusunda hizmet veren 3 farklı firmada Patent Mühendisi, Marka ve Patent Vekili ve Operasyon Müdürlüğü pozisyonlarında görev aldıktan sonra SEMBOL PATENT MARKA VE DAN. HİZ. LTD. ŞTİ. ni kurmuştur.

2005 yılından bu yana 500’den fazla patent ve faydalı model tarifnamesi hazırlayarak TPE müracaat ve takip işlemlerini gerçekleştiren ALPER AKSU, yine Türkiye’den yurtdışına ve yurtdışından Türkiye’ye olmak üzere 2.000’den fazla patent başvurusunun tescil işlemlerini gerçekleştirmiştir. Operasyon Müdürü olarak çalıştığı dönemde ise sayısız Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım ve Patent/Faydalı Model başvurusunun tescil işlemlerini koordine ederek çalışma hayatını başarılı bir şekilde sürdürmüştür.

Bugüne Kadar

Neler Yaptık

00 +

Yıllık Tecrübe

00 +

Mutlu Müşteri

00 +

Başarılı Tescil

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

Daha Fazlası