SEKTÖRÜNÜZÜN SEMBOLU OLMAK İÇİN TESCİLLEYİN

  • Anasayfa
  • Sektörünüzün Sembolü Olmak İçin Tescilleyin

SEKTÖRÜNÜZÜN SEMBOLU OLMAK İÇİN TESCİLLEYİN

  • Anasayfa
  • Sektörünüzün Sembolü Olmak İçin Tescilleyin

Özverili ve yoğun bir şekilde çalışarak işletmenizi belirli bir konuma getirdiniz. Artık işletmenizin sunduğu ürün ve hizmetler pazarda belli bir tanınmışlığa ulaştı. Peki ulaşılan bu noktada edindiğiniz tüm kazanımlar ne derece güvence altında? İşletmeniz, ürün ve hizmetleriniz için kullandığınız isimleri ve tüketicilere sunduğunuz ürünleri taklitlerine karşı koruma altında aldınız mı?

İşletmeniz, ürün ve hizmetleriniz için kullandığınız isim ve logoları Türkiye ve yurtdışı pazarlarda marka tescili ile koruyarak firmanızın pazardaki geleceğinin garanti altına alabilir, tüketicilerin sizi tercih etmesini sağlayan ürünleriniz için de tasarım, faydalı model ve patent tescili alarak ürünlerinizin taklit edilmesini önleyebilirsiniz. Böylece rakiplerinizden her zaman önde olur, faaliyetlerinizin taklit edilmesini önleyerek sektörünüzde bir sembol haline gelme yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Faaliyetlerinizle ilgili ücretiz durum analizi yapılması ve rakiplerinizin sınai haklar alanındaki konumu öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sembol Patent işletmenize ait marka ve ürünlerin alanında lider olması ve sektörünüzde bir sembol haline gelmesi konusunda yolunuza güvenle devam etmenize yardımcı olmayı hedeflemektedir.